Кубок України: Чайка вибила Київ-Баскет у півфіналі!

0 0
Read Time:1 Minute, 11 Second

1 лютого у Рівному розпочався Фінал чотирьох Кубка України серед жінок. Першого фіналіста визначили Київ-Баскет і Чайка.
Матч, як і передбачалося, видався бойовим. Запекла боротьба на кожній ділянці паркету супроводжувалася сплесками емоцій. Перша чверть не виявила лідера. Підопічні Володимира Холопова і хотіли відірватися, але лідер Чайки Олександра Радулович надихнула свою команду на відчайдушний опір. Той не став безглуздим – мала місце продумана контргра. 17:17 після першої десятихвилинки.

У другому періоді команди продовжили гру на рівних, а на екваторі чверті Десятник і Гозалова своїми влучаннями довели перевагу морячок до +5. Втім, киянкам вдалося ліквідувати це відставання ще до перерви. А за 4 секунди до кінця першої половини Філевич двічі поцілила з лінії штрафних і Київ-Баскет пішов відпочивати за рахунку 38:36 на свою користь.

Третя чверть стала морячок визначальною. На її початку попова реалізувала два з фолом, а потім справу Олени продовжили Радулович, Панченко і Десятник. Київ-Баскет не витримав такого тиску. Ще до кінця чверті Радулович довела перевагу своєї команди до +10. У заключній десятихвилинці Київ-Баскет знайшов сили скоротити відставання до мінімуму після влучань здалеку Філевич і Рульової, але загасити кураж Чайки киянки не змогли. У кінцівці гри знову переважала команда з Бердянська, яка заслужено перемогла 83:74!