0 0
Read Time:2 Minute, 31 Second

23 лютого визначилися фіналісти Кубка України серед жіночих команд. У першій парі Київ-Баскет здолав Львів 97:70. Його суперник по головному матчу мав визначитися за підсумком протистояння Чайка – Динамо.
Морячки вже з самого початку другого півфінального поєдинку дали зрозуміти – вони теж хочуть зіграти у фіналі. Панченко, Радулович і Цекова створили за перші дві хвилини перевагу 6:0. Потім намагалися утримати цей здобуток. Так, першу чверть умовні господарки виграли 19:14. Щоправда, у другій десятихвилинці Динамо активізувалося. Біло-сині розпочали цей період з очкового ривка 11:0. То ж не дивно, що на перерву Динамо пішло з позитивним балансом 34:27.
У другій половині Чайка знову намацала свою гру. Пішов кидок у Радулович, Цекової, Панченко. Після влучання з периметру за три хвилини до кінця періоду останньої підопічні Срджана Радуловича скоротили відставання до мінімуму 45:46. Але протягом часу, що залишився до завершення чверті, Динамо знову відірвалося на +10 – 58:48.
Фізичних сил знову ліквідувати відставання у четвертій чверті Чайці забракло. Динамівки утримали суперниць на очковій відстані і довели матч до переможного завершення 80:70.
Найрезультативнішою у звітному поєдинку несподівано стала не Олександра Радулович. В її активі виявилося “лише” 19 набраних очок – це свідчить про те, що динамівки виконали тренерську установку на матч свого коуча Володимира Рижова. А найрезультативнішою у цьому протистоянні стала американка Динамо Адреола Кійс – 31очко+11підбирань. Таким чином вона оформила дабл-дабл.

У фіналі Кубка України почесний трофей виборювали Київ-Баскет і Динамо. Розпочали гру баскетболістки з володіння Київ-Баскету, які й відкрили рахунок у матчі вже на дванадцятій секунді гри. Після цього чотири хвилини команди демонстрували практично рівну гру, а в ролі наздоганяючих, доволі очікувано, були гравчині Динамо. Проте, Андреона Кийс вдалим проходом під кільце Київ-Баскету зуміла вивести свою команду вперед у рахунку і цим самим надати такий необхідний запал своїй команді. Надалі ініціативу легіонерки підтримали Фастова, П’янтак та Морріссет і на першу перерву команди пішли за переваги Динамо в 6 очок – 17:23.
Друга половина була ще більш вдалою для команди Володимира Рижова: номінальні гості ефективніше атакували кільце суперниць, краще підбирали та грали в хорошу команду гру – як результат за 5 хвилин до завершення другого періоду Динамо набрали вдвічі більше балів ніж Київ-Баскет – 19:38.
Завершилась перша половина ж за рахунку 27:48 для Динамо.

У великій перерві Володимир Холопов зумів налаштувати своїх підопічних на битву і ті зі стартових секунд кинулися скорочувати відставання. Щоправда, і наставник Динамо зумів побудувати активний захист своєї команди, тож за підсумками чверті Київ-Баскет відквитали лише один бал.
Проте, в заключній десятихвилинці наздоганяюча команда ледь не створила диво: Програючи -20 на старті періоду гравчині в жовто-чорній формі зуміли відквитати 12 балів та скоротити різницю лише до восьми очок. Але після цього лідерки Київ-Баскету одна за одною почали сідати на лавку для запасних через перебір персональних зауважень, відповідно наздогнати суперниць їм так і не вдалося.
64:89 – Динамо-НПУ – нові володарки Кубку України з баскетболу серед жіночих команд.