0 0
Read Time:1 Minute, 40 Second

8 грудня у Жіночій Суперлізі було зіграно один поєдинок. Чайка-ДЮСШ перемогла Франківськ-ПНУ 82:78.
Перемога у звітному поєдинку стала для Чайки другою поспіль, знову над Франківськом. Підопічні Срджана Радуловича виграли першу чверть 19:15. Але Франківськ не збирався відступати і на перерву команди пішли за мінімальної переваги господарок 40:39. Усе йшло до того, що долю матчу буде визначено на останніх хвилинах. Так воно і вийшло. Кінцівку більш злагоджено провела Чайка і зуміла завершити матч з позитивним балансом. Найрезультативнішою у матчі стала лідер господарок Олександра Радулович 25оч+12пб. Ще один дабл-дабл у переможниць оформила Тетяна Панченко 17оч+15рп. У складі Франківська по 22 очки набрали колишня “морячка” Космач і Дубровська. франківськ залишився єдиною командою у Жіночій Суперлізі, яка ще не відчула смаку перемоги.

7 грудня і морячки, і наші гості ще не відчували у цьому сезоні смаку перемог. Безвиграшна серія Чайки становила вісім матчів, у Франківська – п’ять. І в очному протистоянні саме Чайка змогла припинити цю сумну серію! Більше шансів на перемогу було у господарок, які ще минулого сезону фактично не втрачали вдома очок. Але у цьому чемпіонаті ситуація змінилася. Завершили кар’єру Радулович і Цекова, а необстріляна молодь набуває досвіду. В цьому міг бути шанс у підопічних Юрія Процюка, якби не досвідчена Тетяна Панченко. Завдяки її, як завжди, активній грі у атаці та у підборі бердянська команда нарешті змогла отримати дуже очікувану перемогу та й ще у рідних стінах!