0 0
Read Time:42 Second

8 грудня у Жіночій Суперлізі відбулося три матчі. В усіх виграли господарки, в усіх інтрига тривала фактично до кінця ігрового часу. Та найбільш запеклим виявилося суперництво у Бердянську.
Вдруге протягом тижня Чайка обіграла київський клуб. Слідом за Київ-Баскетом підопічні Срджана Радуловича залишили ні з чим Динамо. Зрештою, ключовою у цьому протистоянні стала перша чверть, яку господарки виграли 24:13. У другій десятихвилинці вони провалилися, але позитивний баланс у два очка перед перервою зберегли. У другій половині на паркеті гра була рівною, але з незначною перевагою Чайки. То ж у підсумку 84:76 – перемога морячок.
39 очок у цьому матчі набрала Олександра Радулович, додавши до цього показнику 8 підбирань. Динамівка Вікторія Карєва зробила дабл-дабл (14 очок, 13 підбирань).