Жіноча Суперліга: до бронзи тепер ближчий Рівне

0 0
Read Time:54 Second

26-го квітня у бронзовій серії Чемпіонату України відбувся третій матч між Чайкою-ДЮСШ та Рівне-ОСДЮСШОР.
Першу половину цього епічного протистояння доволі впевнено виграли господарки 38:26. Було б ще переконливіше, але Дубас вразила кільце морячок.

А вже по перерві Рівне-ОСДЮСШОР оговталося і наздогнало господарок. Найзапекліша боротьба розгорнулася у заключній чверті. Рівне вийшло вперед. Коли Радуловіч на останній хвилині скоротила відставання до мінімуму, з-за дуги поцілила Степанюк. 36 секунд і чотири пункти плюс для гостей. За цей час спрацювала «рушниця» Цекової, яка закинула три очковий. Потім влучними пострілами обмінялися Шматова і Радуловіч. За вісім секунд до кінця судді оголосили повний тайм-аут. Після поновлення гри остаточний результат встановила Шматова 79:77. Рівне-ОСДЮСШОР знову перехопив ініціативу, втрачену на початку серії, бо вийшов вперед 2:1. Тепер навіть якщо у четвертому матчі Бердянськ виграє, доля бронзи визначатиметься у Рівному.
27-го квітня у Бердянську учасники бронзової серії зіграють четвертий матч.