0 0
Read Time:42 Second

10 лютого у жіночій Суперлізі найзапекліше було в Одесі, де ІнтерХім-СДЮСШОР переміг Чайку з перевагою в одне очко – 63:62.
Господарки активніше діяли у першій чверті, вигравши її 21:15, і утримали суперника на очковій відстані до перерви 37:30. Але третя чверть виявилася за Чайкою. Вони заходилися скорочувати відставання і за 2,5 хвилини до кінця цього ігрового відрізку після кидка Радіонової рахунок став 43:43.
У четвертій чверті перевага Чайки подекуди сягала і 6 очок, як то після кидка Цекової. Але наприкінці матчу гравців ІнтерХіма влучність не підвела. Колібабчук і двічі Бондар поцілили з-за дуги. У винагороду за це – вистраждана перемога 63:62.

Найрезультативнішою у матчі стала Олександра Радулович – 28 очок. В активі Світлани Колібабчук – 20 очок.