Жіноча Суперліга: переконливий реванш Києва

Лютий у Жіночій Суперлізі “розлютив” господарів не на жарт. 1 лютого в усіх трьох матчах регулярного чемпіонату було зафіксовано переконливі перемоги господарів.Найпереконливішу перемогу здобув Київ-Баскет, обігравши Чайку з різницею у 44 очки – 113:69.

Перша чверть не виявила явного лідера, але вже у другій десятихвилинці господарки змогли набрати 30 очок. Це дозволило їм піти на перерву за переваги +19. Могло бути і більше, але Панченко реалізувала триочковий наприкінці першої половини.
Поперерві киянки не скинули обертів і у третій десятихвилинці знову набрали 30 очок, а пропустили 15. Перевага у 34 очка зняла усі можливі питання щодо переможця матчу. Втім, Київ-Баскет прагнув більшого. На екваторі заключної чверті після кидка Любінець господарки повели 100:60, а їхня підсумкова перевага склада 44 очки. Моральну сатисфакцію за поразку у Бердянську (80:101) Київ-Баскет здобув і тепер може у піднесеному настрої готуватися до наступного матчу.

Динамо переконливо обіграло Чайку. Вже у першій чверті лідер чемпіонату дав зрозуміти гостям – інших варіантів окрім переможного для нього сьогодні нема. 26:12 після кидка Тетерук – так закінчилася перша десятихвилинка. У подальшому динамівки діяли так само агресивно і результативно, розвіявши міф міцного горішка Чайки. Після кидка Оксани П’янтак наприкінці третьої чверті синьо-білі повели 73:32! Лише після цього вони дещо скинули оберти, чим і скористалася Чайка. Але подолати очкову прірву різниці у рахунку морячки не змогли. У підсумку 92:55 на користь Динамо. Підопічні Володимира Рижова утримали лідерство у чемпіонаті.