Жіноча Суперліга: перемоги Львова та Франківська

0 0
Read Time:1 Minute, 6 Second

16 лютого потужно на тлі бердянської Чайки виглядав у рідних стінах Франківськ. Це при тому, що перша чверть пройшла у запеклій боротьбі – 22:21 на користь господарок.

Але вже на перерву команди відправилися за восьми очкової переваги Франківська. Ключовою у цьому протистоянні стала третя десятихвилинка, яку Франківськ виграв 18:7. У підсумку – 81:57 на користь Юрія Процюка.
Найрезультативнішим гравцем матчу стала Анастасія Сидорак (19оч+11пб), окрім неї дабл-дабл оформила капітан Франківська Олена Огороднікова (13оч+11пб).

І ще в одному матчі вже наступного дня Львів показав свою силу у суперництві з Чайкою. Головний тренер господарок Ірина Кленіна перемогою львів’янок 76:53 підтвердила свої ж слова щодо того, що Чайка вдома і у гостях – дві різні команди. Варто зазначити, що у звітному протистоянні у складі морячок не грали Радулович, Ляшко і Попова. А це значно більше, ніж пів-складу, враховуючи феноменальну гру у другому сезоні поспіль нев’янучої Олександри Радулович. А Львів пограв м’язами перед півфіналом Кубка України, наголошуючи, що Київ-Баскету шлях до фіналу не буде встелений пелюстками троянд, там будуть і шипи.