Жіноча Суперліга: Рівне-ОШВСМ перемагає Чайку-ДЮСШ

У Рівному тамтешній Рівне-ОШВСМ двічі зумів перемогти бердянську Чайку-ДЮСШ.
Поєдинок 25 жовтня був першим домашнім для підопічних Валерія Жартуна. Тож вони доклали усіх зусиль, аби святковий настрій у глядачів зберігся і після завершення матчу. Господарки розпочали дуже потужно, вигравши першу чверть 20:12. У другому періоді морячки вирівняли гру але пішли на перерву за 10-очкового відставання. Внести злам у хід подій Чайка спробувала у третій чверті, яку виграла 14:8. Запекла боротьба на майданчику тривала до останніх хвилин. Але вийти вперед хоч раз у матчі, тим більше закріпити цей успіх підопічним Срджана Радуловича не вдалося. Отже, Рівне-ОШВСМ зумів дотиснути Чайку-ДЮСШ 67:59.
Найрезультативнішою у цьому поєдинку стала Вікторія Шматова – 21 очко. 26 жотня команди зіграють повторний поєдинок у Рівному.

26 жовтня Чайка-ДЮСШ вдруге поступилася у Рівному. Підопічні Валерія Жартуна знову схилили на свій бік шальки терезів у протистоянні з Чайкою. Вже у першій чверті вони набрали 20 очок і закінчили цей ігровий відрізок з подвійною перевагою. Вдвічі більше очок набрав Рівне і у другій чверті 18:9. Це дозволило піти на перерву з перевагою 19 очок. Тож у другій половині гри господаркам достатньо було утримувати суперниць на очковій відстані. З цим завданням вони впоралися.