Жіноча Суперліга з баскетболу: день гостей

У Бердянську 30 березня Чайка поступилася київському Динамо-НПУ. До перерви суперники грали на рівних. Індивідуальну майстерність динамівських американок Моррісет і Кійс морячки намагалися компенсувати командною грою.

Лідер господарок Олександра Радулович усіма своїми діями хотіла показати, що з Динамо можна грати з позиції сили. На перерву команди пішли за чотири очкової переваги Динамо. Але по перерві киянки стрімко почали відриватися у рахунку. За дві хвилини до кінця третього періоду Карєва з лінії штрафних збільшила перевагу Динамо до +16 очок. Команда Володимира Рижова знає, як грати по рахунку. Зрештою, з цим завданням динамівки впоралися, виграли 88:69 . Динамо зберегло відрив від Київ-Баскета і має усі шанси збільшити його. Адже 31 березня підопічні Володимира Рижова зіграють у Запоріжжі з Козачкою, а Київ-Баскет свій матч з Чайкою переніс на квітень через розташування виборчої дільниці на виборах Президента України на арені гри у Бердянську. Втім, у Київ-Баскета є ще один матч у запасі.