Чайка-ДЮСШ завершила регулярний чемпіонат Суперліги

0 0
Read Time:45 Second

14 квітня у Жіночій Суперлізі відбувся перенесений через вибори Президента України матч. У Бердянську зустрілися Чайка і Київ-Баскет.
Для господарок матч не ніс турнірного навантаження. За будь-яких розкладів Чайка залишалася б на четвертому місці. А Київ-Баскет усе ще має шанс закінчити регулярний чемпіонат першим. Тому підвищеної мотивації у діях підопічних Срджана Радуловича не відчувалося. Вже у першій чверті гостям вдалося набрати 29 очок, а у захисті зіграти досить надійно – пропустили лише 13. Не набагато за змістом відрізнялася від першої друга чверть. У ній, щоправда, Чайка трохи “розправила крила”, набравши 17 очок. Втім, на перерву лідерами з перевагою у 21 очко пішли підопічні Володимира Холопова. Поперерві характер гри не змінився – господарки опиралися не дуже переконливо, навіть коли Київ-Баскет зкинув оберти. Гості перемогли з рахунком 89:53.