Чайка повела в бронзовій серії проти Львову

0 0
Read Time:1 Minute, 28 Second

Команди зі Львова та Бердянська зіграли стартову гру бронзової серії жіночої Суперліги. Завдяки вбивчій стартовій десятихвилинці перемогу в першій грі зуміли вибороти саме господарки паркету, хоча в насутпних трьох чвертях команда Ірини Кленіної дала гідний бій супернику, що дає можливість прогнозувати надалі надзвичайно цікаву серію матчів у Бердянську та Львові.
Відкрила рахунок у грі влучним дальнім кидком вже на другій хвилині матчу гравчиня Чайки – Ірина Цекова, після чого Львів відповів одним балом зі штрафного від Ольги Краснікової. В наступні ж чотири хвилини послідував ривок від господарок паркету, які забили в кошик суперниць вісім поспіль балів та повели з двозначною різницею в рахунку. До першої перерви різниця в могла бути ще вагомішою, проте два бали від Кристини Філевич на заключних секундах дещо скоротили відставання – 23:12.
Другий період розпочався із дальнього влучання від лідерки Чайки – Олександри Радулович, після чого декілька хвилин обидві команди провели у цупкій боротьбі не даючи одна одній набрати бали. В середині чверті після чергового влучання Радулович Чайка мала вдвічі більше балів ніж команда із заходу України, але в другій половині десятихвилинки гості знову зуміли дещо відіграти різницю – 36:23.
В другій половині матчу картина гри дещо змінилася: наставниця Львова Ірина Кленіна знайшла правильні слова для своїх підопічних у роздягальні, і другу половину команди грали або рівно, або за переваги гостей. В середині четвертого періоду різниця в рахунку складала лише шість балів, проте зрівняти рахунок Львову так і не вийшло – Чайка вдало захищалася та у відповідальні моменти реалізовувала власни кидки, в той час як у Львова відсоток реалізації з гри бажав кращого. Перша гра бронзової серії завершилася з рахунком 61:54 на користь команди Срджана Радуловича.