0 0
Read Time:48 Second

12 жовтня у Жіночій Суперлізі Київ-Баскет не мав проблем з бердянською Чайкою 68:47.
У Бердянську характер матчу складався не на користь господарок, а гостей. Київ-Баскет прибув на матч із Чайкою без двох гравців основи – Зарицької (відновлюється після операції) і Кондусь (представляє Україну на всесвітніх пляжних іграх), тим не менш у киянок було кому втілювати на паркеті тренерський задум Володимира Холопова.

Розпочалося з того, що Київ-Баскет стартував у матчі з потужного ривка 14:0. Перші очки Чайка заробила зусиллями Десятник на шостій (!) хвилині матчу. Зрозуміло, що психологічно Київ-Баскет зім’яв опонента і далі міг нав’язувати будь-який сценарій подій. На перерву команди пішли за рахунку 43:19 на користь гостей. У другій половині матчу вони доволі успішно впоралися з завданням утримувати Чайку на безпечній очковій відстані. У підсумку 68:47 – перемога Київ-Баскета.
13 жовтня команди проведуть повторний поєдинок у Бердянську.