Жіноча Суперліга: Чайка потребує на допомогу вболівальників

0 0
Read Time:54 Second

22 лютого у Бердянську зійшлися фіналісти цьогорічного Кубка України Чайка-ДЮСШ і Рівне-ОШВСМ. Як і у боротьбі за почесний трофей, результат протистояння у Бердянську знову вийшов на користь рівненчанок 70:61.

Першу чверть з мінімальною перевагою виграли гості 17:16, у другій десятихвилинці пристрілялися до кільця гостей Ковалевська, Панченко і Десятник. Це дозволило господаркам піти на перерву лідерами 36:29. У третій чверті суперники провели схожі результативні відрізки. Спочатку результативний ривок зробило Рівне-ОШВСМ 11:0, а потім господарки відповіли майже ідентично- 9:0. На заключну чверть команди вийшли за нічийного рахунку 51:51. Більше сил залишилося у підопічних Валерія Жартуна. Вони виграли матч 70:61.
23 лютого команди зіграють повторний поєдинок у Бердянську. Чайка та Рівне-ОШВСМ подарували яскравий баскетбол у фіналі Кубка України у Рівному. Тепер у Чайки є нагода продемонструвати, що вона нічим не поступається володаркам Кубка.