0 0
Read Time:1 Minute, 3 Second

1 квітня у Жіночій Суперлізі відбувся один матч. Чинний володар Кубка України ІнтерХім-СДЮСШОР обіграв у Бердянську тамтершю Чайку-ДЮСШ. Не до жартів було у День сміху господаркам цього протистояння.

Три чверті підопічні Катерини Кливенок більш менш гідно опиралися одеситкам. На початку гри Попова, Радуловіч і Цекова влучними кидками створювали позитивний очковий баланс для своєї команди. Але за три хвилини до кінця першої чверті після кидка з-за дуги Мусієнко одеситки вийшли вперед і після цього вели у рахунку тільки вони. Щоправда, у другій десятихвилинці Космач і Топчій двічі відновлювали рівновагу. Та вже на перерву команди пішли за шести очкової переваги гостей 35:29.

У другій половині Чайка продовжувала опиратися. Досвідчені Цекова і Радуловіч демонстрували зразки влучності. І на заключну чверть ІнтерХім вийшов лише за восьмиочкової переваги. Але на заключному відрізку матчу підопічні Ірини Щипакіної підвищили оберти і показали, чому саме вони є володарками першого трофею сезону. Ривок +11 наприкінці матчу, коли у чайок сил для злету вже не було, цьому свідчення. Як і те, що найбільшого відриву у 24 очки одеситки досягнули з фінальною сиреною – 77:53 перемога ІнтерХім-СДЮСШОР.