0 0
Read Time:1 Minute, 9 Second

6 квітня Чайка переконливо перемогла Рівне-ОШВСМ. Підопічні Срджана Радуловича небагато дозволяли своїм суперницям. Так, у трьох періодах рівненчанки набирали рівно по 13 очок, а у заключній і того менше – 12.

А Чайка вже у першій чверті спромоглася набрати 30 пунктів. 17 очок відриву після першої чверті морально надломило гостей. У другій десятихвилинці вони дещо вирівняли гру, але поперерві Чайка знову діяла максимально ефективно. У підсумку – перемога з перевагою у 35 очок – 86:51. Найрезультативнішою у матчі сьтала Олександра Радулович – 20 очок.

А ось на Благовіщення, 7 квітня, Рівне-ОШВСМ дало бій Чайці. І підопічним Срджана Радуловича довелося докласти максимум зусиль, аби підтвердити репутацію домашньої команди. Суперники на рівних відіграли першу чверть, а у другій десятихвилинці на паркеті повністю домінували господарки. Це дозволило їм піти на перерву лідерами 36:28. Було б і більше, але під завісу першої половини Смалюк набрала для Рівного 4 очка. У третій чверті Чайка утримала Рівне-ОШВСМ на очковій відстані, але заключна десятихвилинка пройшла під диктовку гостей. За 2,5 хвилини до кінця матчу після кидка В’ячеслави Кіби Рівне впритул наблизився до морячок 61:62. Але розвинути успіх підопічним Валерія Жартуна не судилося. 66:63 – перемога Чайки.